Badania dla pracowników

Zdrowie pracowników

Wszyscy lubią firmy, w których jest bezpłatna opieka medyczna oraz karty na basen czy siłownię. Fajnie, jeśli odbywają się też imprezy integracyjne, wspólne wypady na miasto czy za miasto, a wszystko to odbywa się w miłej atmosferze.
A gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz połączyć przyjemne z pożytecznym?
Od początku akcji Movember Polska pomagamy w tworzeniu wewnętrznych eventów, dzięki którym Twoi pracownicy włączają się do akcji Movember. Dzięki nim mogą dowiedzieć się czegoś o swoim zdrowiu i oswoić lęk przed chorobami nowotworowymi poprzez naukę podstaw profilaktyki.

My dla Was, Wy dla Nas

W kilkunastu biurach w Polsce zorganizowaliśmy akcje rozpoczynające Movember oraz takie, które pomagały budować zaangażowanie pracowników. Wprowadzamy do biur profesjonalnych barberów, którzy golą i stylizują Panów, bez względu na to, czy pracują przy taśmie montażowej czy za biurkiem.
Dzięki Twoim pracownikom tworzymy wewnętrzne konkursy pozwalające na integrację zespołu wokół ciekawej i zabawnej inicjatywy. Twoi pracownicy wracają do domów przez cały listopad mając na twarzach nie tylko Wąs, ale i uśmiech, ponieważ cały Movember to dobra zabawa i pozytywny przekaz związany z męskim zdrowiem.
Wąsaci handlowcy udowadniają Twoim partnerom, że dbałość o zdrowie w Twojej firmie to nie żart, ale sprawa, o którą naprawdę dbacie.
Wewnętrzne konkursy dla Wąsaczy, spotkania z lekarzami i ambasadorami akcji - to wszystko sprawdzaliśmy już w takich firmach jak Cisco, Nationale-Nederlanden, Pernod-Ricard, Marco czy Gonoma. Twój zespół także może świetnie bawić się w listopadzie unikatową akcją edukacyjną.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami pod mailem movember@kapitanswiatelko.pl i ustalmy termin, w którym moglibyśmy rozpocząć wspólnie działania.
Nie jesteś szefem? Nie ma sprawy - napisz do nas, umów spotkanie, chętnie wyjaśnimy Twojemu pracodawcy (dyrektorowi HR lub CSR), jakie pozytywne zmiany niesie ze sobą Movember. To nie tylko najbardziej stylowa akcja w roku, ale i bezpłatne badania USG, których nikt dotąd nie organizował w Polsce na taką skalę.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.