Kontakt

Pakiet informacyjny

Jeśli potrzebujesz materiałów informacyjnych na temat kampanii Movember, materiałów zdjęciowych i graficznych, pobierz paczkę dla prasy pod tym linkiem. Śledź również fanpage na Facebook'u lub zapisz się do newslettera, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat akcji.

Zaproś nas do studia

Organizatorzy akcji chętnie wypowiedzą się na temat ruchu Movember w Polsce i na świecie w Twoim studio. Możemy także zaprosić lekarzy i ambasadorów, którzy opowiedzą o swoim udziale w kampanii. 
Profilaktyka męskich nowotworów jest w Polsce tematem bardzo rzadko poruszanym, dlatego też chętnie wypowiadamy się zarówno w lokalnych jak i ogólnopolskich mediach.

Movember w Twojej redakcji

Wspólnie z kolegami z redakcji odwiedźcie Wyspę w Waszym mieście, aby móc opowiedzieć widzom i słuchaczom o tym, jak szybkie i bezbolesne są badania USG, jak łatwo nauczyć się samobadania i jak szybko wygrać z nowotworem, jeśli odpowiednio wcześnie się go wykryje.
Chętnie zaprosimy Was także do udziału w Movemberowych wyzwaniach, przygotujemy i opublikujemy wspólne materiały.

Kontakt

Wszystkie informacje dla mediów uzyskasz kontaktując się przez e-mail: media@kapitanswiatelko.pl.
Rzecznikiem akcji jest Jakub Kajdaniuk: 506  300   176. Chętnie odpowie on na wszystkie Twoje pytania związane z kampanią Movember Polska 2017.

1 komentarze:

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.