Włącz się w Movember

Movember to akcja, w której najważniejsze jest rozmawianie - z kolegami, z braćmi, z przyjaciółmi, z ojcami, wujkami, kuzynami, szwagrami, dziadkami i sąsiadami. Każdy z nas jest mężczyzną i każdy z nas może przekazać innym przesłanie Movember - warto się badać.

Opowiedz innym
Zbierz swoich kolegów i stwórzcie moevmberową drużynę. Razem zapuśćcie Wąsy i wspierajcie się w postanowieniu, by dumnie nosić je w listopadzie. Bez względu na to, czy rośnie Wam szczecina pod nosem, czy może prawdziwy krzak już od drugiego dnia. Zmotywujcie się nawzajem do badań profilaktycznych i do wybrania się do lekarza - hej, jesteście kumplami! W tej akcji nie ma nic wstydliwego.
Sprawdź, jak wygląda harmonogram badań i odwiedźcie naszą Movemberową Wyspę. Weźcie także udział w movemberowych wyzwaniach. Czekamy na Was w galeriach handlowych i na fanpage'u Movember Polska.

Wciągnijcie innych
Opowiedzcie o akcji kolegom z pracy, chłopakom z drużyny czy sąsiadom. Podrzućcie im stronę i zaproście na Facebooku do polubienia fanpage'a. Movember to świetna zabawa, więc zapewnicie im rozrywkę w niejeden listopadowy wieczór.

Dorzuć się do akcji
Po prostu zrób przelew na konto Fundacji "Kapitan Światełko" lub przekaż darowiznę przed DotPay. Za Twoje pieniądze realizujemy bezpłatne badania USG dla mężczyzn w całej Polsce, drukujemy broszury, książeczki i plakaty, szkolimy edukatorów, studentów i lekarzy.
Kliknij na logo DotPay (pojawi się ID odbiorcy: 237393),

lub
BGŻ BNP Paribas:
08 2030 0045 1170 0000 0476 4220

wpisując w tytule przelewu "Movember".

3 komentarze:

  1. Hej - jak jest przestrzeń (czasowa) to chętne udostępnimy nasze skromne progi
    Może pod koniec miesiąca jeszcze raz w Warszawie :D ?

    OdpowiedzUsuń
  2. zorganizujcie w Warszawie jeszcze w roku 2017 jest tu wielu mężczyzn z całej Polski i Europy

    OdpowiedzUsuń

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.