poniedziałek, 26 października 2015

Bieg dla jaj - 8 XI Katowice


8 listopada w Katowicach odbędzie się wielka Movemberowa akcja - "Bieg dla jaj" na dystansie 10km przez centrum miasta. Impreza organizowana jest dzięki wsparciu wolontariuszy z naszej Fundacji oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice.

Regulamin biegu znaleźć można pod tym linkiem. Wszystkie wpłaty na rzecz biegu zostaną przekazane na realizację celów akcji Movember Polska w tym roku - m.in. wydanie książki dla chłopców małych i dużych z informacjami o tym, jak dbać o swoje męskie sprawy i nie dać się podejść rakowi.

Numer naszego konta w banku BGŻ BNP Paribas:
08 2030 0045 1170 0000 0476 4220

Mapa poniżej prezentuje trasę biegu - zaczniemy na katowickim Rynku, meta zaś będzie pod Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Na trasie jest kilka odcinków pod górę! Trasę można sobie przejrzeć również na Google maps pod tym linkiem - tak, wiemy, mapy nie pokazują pełnych 10km.

Punkt startowy będzie dla Was gotów już o godzinie 9:30, a sam bieg rozpoczniemy o 11!
Jeśli nie zdołałeś się zapisać, kilka pakietów startowych będzie dostępnych jeszcze w biurze zawodów - pamiętaj jednak, że w tym wypadku kto pierwszy, ten lepszy!

Każdy z uczestników może liczyć na pamiątkową koszulkę Movember Polska 2015 oraz worek na buty z okolicznościowym nadrukiem. Oprócz tego zapewniamy oczywiście profesjonalny pomiar czasu, więc śmiało będziecie mogli oddać się sportowej rywalizacji. Trasa nie jest certyfikowana na określony dystans.

Bieg dla Jaj
8 XI 2015, Katowice
Start: Rynek
Ruszamy o godzinie 11:00
Meta: Bogucicka 6Mapka dzięki Google maps.

16 komentarze:

 1. gdzie i kiedy można odebrać pakiety startowe? czy panie też mogą wziąść udział w biegu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pakiety startowe będzie można odebrać od godziny 9:30 na katowickim Rynku. Tam również będzie się można dopisać do listy. Panie również mogą wziąć udział w biegu!

   Usuń
 2. Dlaczego start i meta są w różnych miejscach? W Listopadzie przy niskiej temp przejść z Bogucickiej na miejsce w okolice rynku gdzie zostawiłbym auto to dość kawałek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka minut spacerem, można także przejechać tramwajem.

   Usuń
 3. czy gdzies jest lista startowa ? nie wiem czy jestem na niej chociaż się zapisałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Listy startowe nie są publicznie dostępne - sprawdź mail, który podałeś w formularzu rejestracji. Powinieneś na niego otrzymać wszystkie informacje dotyczące dnia biegu. Możesz również napisać na naszym fanpage'u wiadomość podając swoje dane - potwierdzimy wówczas Twój zapis.

   Usuń
 4. Głupia sprawa, pamiętam że spory czas temu zapisałem się na bieg, jednak nie przychodziły do mnie żadne maile. Jak mogę uzyskać potwierdzenie zapisania się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej chwili najlepiej przedzwonić pod numer podany na stronie, aby się upewnić, bo na kontakt mailowy odrobinę za mało czasu ;-)

   Usuń
 5. Nikogo nie zniechęcamy do dokończenia biegu, ale rozglądajcie się na ul. Sztygarskiej (obok parku w Bogucicach), jest tam nowy escape room Trzy Kwadranse. Jak zmęczycie się fizycznie, możecie wpaść powysilać swój intelekt :-)
  PS Nazwa biegu the best :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. będzie punkt typu depozyt i szatnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szatnia będzie dostępna na Bogucickiej 5, przy mecie, w budynku CNTI, ale drobne depozyty będzie można zostawić przy Rynku, skąd zostaną przewiezione na metę.

   Usuń
 7. ...a wyniki będą opublikowane gdzieś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już w poniedziałek na naszej stronie i fanpage Movember Polska!

   Usuń
 8. Dołączam do pytania powyżej.....

  OdpowiedzUsuń

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.