czwartek, 29 października 2015

Rozpoczęcie akcji w Marco!

Wczoraj wspólnie z Lucjanem z Lucjan's Barbershop odwiedziliśmy gliwicką firmę Marco. Ich ekipa znana jest z angażowania się w rozmaite prospołeczne akcje, ale takich atrakcji jak fotel barbera w głównym hallu zakładu jeszcze nie mieli.
Spotkanie rozpoczęliśmy od prezentacji akcji Movember - jej historii na świecie, w Polsce i przede wszystkim - jej założeń i celów. Żeby zachęcić chłopaków do golenia i zapuszczania Wąsów w listopadzie na pierwszy ogień poszedł Michał z Fundacji "Kapitan Światełko", który, jako jeden z ambasadorów akcji Movember Polska, wstał z fotela z piękną podkową.
Zaraz za nim pod brzytwę poszły dłuższe i krótsze zarosty - panowie zachęcali się nawzajem, śmiejąc się z szoku, jaki wieczorem miały przeżyć ich żony (pozdrowienia dla kolegi, który nie golił się od ślubu aż do wczoraj!).
Dziś wiemy już, że w akcji w Marco bierze udział aż 20 Panów - kibicujcie im i zachęcajcie swoich kolegów do takiego heroicznego poświęcenia zarostu!

W Marco golił Lucjan z Lucjan's Barbeshop. Jeśli chcecie, by wypielęgnował Wam zarost albo Wąsy, zajrzyjcie na jego fanpage. W Lucjan's Barbershop w Gliwicach jesteśmy całą movemberową ekipą 17 XI.


0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.