piątek, 30 października 2015

Z dumą wspieramy Movember w Warszawie!


Dziś wspólnie z barberami z Cyrulika Śląskiego odwiedziliśmy warszawskie biura Pernod - Ricard, gdzie w ramach piątkowego rozluźnienia w pracy zorganizowany został movemberowy event dla wszystkich pracowników. Już od samego rana mogli szukać po całym biurze, mieszczącym się w Warsaw Financial Center, movemberowych naklejek, które umożliwiały potem licytację movemberowych nagród.

Cyrulik Śląski zapewnił dwa fotele do golenia, na których odbywało się zarówno "zerowanie" zarostu przed listopadowym zapuszczaniem jak i modelowanie wyszukanych Wąsów i fryzur.
Jeden z ambasadorów, John, zorganizował na swoim fanpage'u głosowanie na typ Wąsa, jaki miał mu zostać wygolony - ostatecznie wygrał "Hulk Hogan", pokonując w głosowaniu fanów wąs typu regent (w stylu Toma Sellecka) oraz wąsiska Salvadora Dalego.
Biuro, całe oklejone Wąsami, włączyło się aktywnie we wszystkie movemberowe zabawy i konkursy - liczymy mocno na ich wsparcie przez cały miesiąc.
Zapraszamy Was jednocześnie na wszystkie spotkania w barbershopach, jakie będziemy organizowali w całej Polsce - zajrzyjcie do zakładki Harmonogram, aby sprawdzić, kiedy będziemy w Waszym mieście!0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.