poniedziałek, 9 listopada 2015

Bieg dla Jaj - wyniki!


Movember powinien wyjść na ulice - z tego założenia wyszliśmy wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach. Dzięki Wam, wolontariuszom z IFMSA, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz z XIV Liceum w Katowicach udało nam się wyciągnąć Wąsaczy - i nie tylko, którzy chcieli wesprzeć Movember Polska poprzez aktywność fizyczną.
W ubiegłą niedzielę, 8 XI, ulicami Katowic, między innymi wokół słynnego Spodka, nowej siedziby NOSPR oraz osiedla Kukuczki biegacze pokonali dziesięciokilometrową trasę, by zwrócić uwagę na kwestie profilaktyki męskich nowotworów. Bieg dla Jaj zgromadził ponad 100 biegaczy - zapisanych było ponad 230 osób, ale sobotnie deszcze zapewne zniechęciły część z Was do przybycia do Katowic.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli, którzy przybyli do Katowic, którzy wspomnieli nas w Teleexpresie czy innych mediach - najważniejsze jest to, że nazwa Movember oraz informacja o tym, że profilaktyka męskich nowotworów jest istotna, dotarły do szerokiego grona odbiorców.
Gratujemy wszystkim czasów - wspaniała ekipa z Timing4U udostępniła na swojej stronie oficjalne wyniki biegu - zajrzyjcie tam i sprawdźcie, jak Wam poszło.
Wspierajcie Movember Polska - to dzięki Wam takie wydarzenia, angażujące mężczyzn i uświadamiające im w ogóle, na czym polega profilaktyka nowotworowa, mają sens.


0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.