środa, 4 listopada 2015

Delma w krakowskich biurach Cisco


Cisco jest jedną z firm, które wspierają Movember na całym świecie, nie mogło nas więc zabraknąć także w ich krakowskim oddziale. Podobnie jak w ubiegłym roku organizowany jest tam konkurs na najbardziej okazały Wąs, który wyłaniany jest w wewnętrznym głosowaniu.
Aby jednak rozpocząć Movember zgodnie z tradycyjnym duchem akcji i zapuszczać Wąsy przez cały miesiąc, potrzebne było golenie - a to zapewnił Delma z Butter CUT, który odwiedził biuro Cisco w kampusie Enterprise. 
Załogę Cisco tworzą specjaliści z wielu krajów, więc na fotelu barbera pojawi się nie tylko Polacy, ale i panowie z Włoch, Indii i Stanów Zjednoczonych. Wspólnie z Delmą byliśmy tylko kilka godzin w ich biurach, ale zainteresowanych zapuszczaniem Wąsów było zdecydowanie więcej - wiemy już, że konkurencja będzie ostra i pod koniec miesiąca będziemy mogli znów zajrzeć do Cisco, by sfotografować ich movemberowe twarze.
Wszystkich, którzy chcieliby ogolić się lub wypielęgnować Wąs w Butter CUT zapraszamy do Krakowa, na ulicę Kupa 2. Nasi ambasadorzy będą tam również 14 XI.0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.