niedziela, 1 listopada 2015

Movember wystartował w Warszawie


Wspólnie z ambasadorami i ambasadorkami Movember Polska spotkaliśmy się wczoraj w warszawskim barbershopie Ferajna, który mieści się przy ulicy Nowolipki 13. W sobotni poranek można było dowiedzieć się wszystkiego o historii akcji i jej celach, ale przede wszystkim - o profilaktyce raka jąder i prostaty.
Doceniamy Waszą odwagę i pozdrawiamy wszystkich, którzy przyszli ogolić się na początek miesiąca, by wspólnie z nami zapuszczać movemberowe Wąsy i namawiać innych facetów do dyskusji o męskim zdrowiu, raku jąder i prostaty. Mogliśmy obserwować Wasze przemiany, z brodacza w dziecko człowieka gładko ogolonego; przymknęliśmy też oko na kilka falstartów, ale wykażmy się zrozumieniem - czasami potrzeba kilka dni więcej, by movemberowy Wąs można było demonstrować światu w pełnej okazałości.
Zaglądajcie do Ferajny by się golić, strzyc i pielęgnować swoje Wąsy przez cały miesiąc. Znajdziecie tam też movemberowe puszki, dzięki którym możecie wesprzeć zbiórkę prowadzoną w ramach akcji. 
Nie zapomnijcie też, że to w Ferajnie spotkamy się po raz ostatni - na koniec miesiąca - 27 XI przez cały dzień będzie można tam zajrzeć, zademonstrować swoje hodowane przez cały miesiąc Wąsy i dać je uwiecznić na kliszy (tudzież matrycy i Facebooku!).
Dzięki że wpadliście, dzięki też dla wspaniałej ekipy w Ferajnie, którą będziecie mogli zobaczyć przy pracy jeszcze nie raz w trakcie tegorocznego Movember Polska!


0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.