poniedziałek, 16 listopada 2015

OTO nasi ambasadorzy: OTO Film StudioZa Wąsami naszych ambasadorów stoi wiele historii. Niektórzy sami przeszli przez walkę z nowotworem, inni wspierali swoich kolegów z pracy, przyjaciół czy facetów w swojej rodzinie. Jaka motywacja stała za naszymi ambasadorami z OTO Film Studio? Nie wiemy, jak dowiedzieliśmy się w trakcie wywiadu - sprawa jest tajna!
Faktem jednak jest, że tych pięciu gości z bujnymi brodami wybrało się do warszawskiej Ferajny, żeby przeobrazić się w listopadowych Wąsaczy. Czy prowokują swoimi Wąsami pytania? Oczywiście! Wspieramy ich więc w 100% jako ambasadorów Movember Polska, mimo, że nie do końca znane nam są ich pobudki. Najważniejsze jest jednak to, że o profilaktyce raka jąder i prostaty - samobadaniu wśród młodszych facetów i regularnych badaniach u starszych gości, mówią otwarcie i głośno.

Jak na ekipę filmową przystało, zmontowali nam również taki oto film - z chłopakami z OTO Film Studio i wieloma innymi ambasadorami Movember spotkamy się 27 XI w Ferajnie, na ulicy Nowolipki 13 w Warszawie.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.