poniedziałek, 9 listopada 2015

Petit Pati - odsłona pierwsza!


Poprzedni weekend zaczęliśmy we wrocławskim barbershopie Petit Pati. Dziękujemy wszystkim, którzy zajrzeli specjalnie po to, by się z nami spotkać, porozmawiać o historii Movember i przede wszystkim - profilaktyce. Zespół Petit Pati pracował przez cały dzień, a także na afterze w klubie Nietota, my zaś namawialiśmy Was do zapoznania się z movemberowymi broszurami i podstawami profilaktyki raka jąder. 
Oprócz wspaniałych ambasadorów akcji - tych, którzy wciągnęli się w nią w ostatniej chwili, tych, których żony gonią za Wąs i tych, którzy przyprowadzili swoich synów, by edukować ich od najmłodszych lat; pozdrawiamy także wszystkich Panów, którzy czekając w kolejce na strzyżenie czy golenie, pogadali z nami przez moment na temat tego, jak ważne jest regularne badanie się i dbanie o swoje męskie sprawy.
Dzięki takim ludziom jak Wy wierzymy, że prowadzenie akcji Movember Polska ma sens - czujemy, że uczycie się czegoś i zaczynacie o siebie dbać. Zapraszamy Was do Petit Pati na 25 XI, na podsumowanie akcji na Dolnym Śląsku!


0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.