niedziela, 1 listopada 2015

Zostań ambasadorem Movember Polska


Faceci w całym kraju golą swoje brody, dłuższe lub krótsze, karczują krzaki na twarzach albo po prostu pozbywają się standardowego, kilkudniowego zarostu, żeby przez cały miesiąc zapuszczać teraz Wąsy. Wielu jednak mężczyzn nadal nie wie, że walczymy, by dotrzeć do nich z wiedzą na temat profilaktyki nowotworów raka jąder i prostaty.
Spotykamy się w barbershopach oraz na innych imprezach, jesteśmy na Facebooku i działamy w wielu miastach, ale najważniejszy w całej akcji Movember jesteś przecież Ty - Twój Wąs będzie sprawiał, że inni faceci zaczną pytać o ideę Movember i przesłanie całej kampanii. Ty będziesz im opowiadać o historii ruchu na świecie oraz o badaniu jąder i prostaty.
Skoro więc jesteś już ambasadorem akcji, pozostaje jeszcze kwestia pochwalenia się swoim Wąsem - możesz postępy z zapuszczania wrzucać na nasz fanpage, możesz też przesłać zdjęcia i swoją wąsatą historię na adres: ambasador@kapitanswiatelko.pl, abyśmy mogli opublikować ją na tej stronie - dzięki temu podsyłając znajomym link pochwalisz się, że jesteś gwiazdą internetu!
Dzięki Tobie dotrzemy do jeszcze większej ilości mężczyzn (i kobiet, które przecież także wspierają ideę badania w zaciszu domowego ogniska) oraz zdołamy zebrać więcej pieniędzy - a w tym roku planujemy przecież wydać dzięki zorganizowanej zbiórce - książkę!

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.