czwartek, 10 grudnia 2015

Wąsacze grają w piłkęPodsumowując movemberowe imprezy pamiętamy o tym, że wiele z osób, które chciało po prostu wesprzeć Movember Polska zorganizowało swoje spotkania, na których edukowało facetów
- dużych i małych, młodych i starszych - z zakresu profilaktyki raka jąder i prostaty. Poniżej znajdziecie notkę, jaką przesłali nam Wąsacze - Piłkarze, czyli pracownicy InPost, którzy włączyć się chcieli w ruch Movember.
W sobotę, 21.11.2015, w hali sportowej w Siechnicach koło Wrocławia pracownicy InPost spotkali się, by wziąć udział w turnieju piłki nożnej. Dużo dobrej, sportowej zabawy w chłodny sobotni poranek.
W rozgrywkach wzięło udział w sumie 6 drużyn: trzy oddziały wrocławskie i reprezentacje z Opola, Brzegu i Kłodzka.
Patronem mentalnym sportowego wydarzenia była Kampania Movember. Zostały więc rozdane materiały z edukacją w dziedzinie chorób u mężczyzn i profilaktyce zdrowotnej mężczyzn. Aktywnie spędzony czas dał wszystkim uczestnikom i kibicom - mamy nadzieję - sporo radości, zapewniając porcję ruchu, tak ważnego dla dobrego samopoczucia.
No ale teraz o najważniejszym: w końcu w rywalizacji liczy się wynik. W finale zmierzyli się: Oddział Brzeg i Opole. Ostatecznym zwycięzcą rozgrywek zostali reprezentanci oddziału Opole. Wielkie gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników.
Dziękujemy również sponsorom, czyli firmie InPost S.A oraz Petit Pati Barber Shop z Wrocławia.


0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.