niedziela, 2 października 2016

Movemberowa sesja w Twoim studio

Od 2014 roku, kiedy to w Polsce organizowana jest kampania Movember, kilka zakładów fotograficznych pomaga nam organizować movemberowe sesje dla swoich przyjaciół i klientów. Pierwszym z nich było tarnogórskie studio Foto Melcer, które co roku dostarcza wspaniałych zdjęć "naturalnych" i wspierających akcję Wąsaczy.
Idea organizowania takiej sesji jest prosta - wszyscy wiedzą, że spotykają się na kilka chwil w studio, aby, niczym prawdziwi modele, wziąć udział w spontanicznej sesji zdjęciowej promującej kampanię Movember Polska. Każdy z uczestników sesji wrzuca do puszki "opłatę" za to, że został uwieczniony przez fotografa. Standardowo obowiązuje zasada "kto ile chce". Wszystkie środki przekazywane są na Movember Polska - między innymi dzięki nim w tym roku realizujemy bezpłatne badania USG jąder dla mężczyzn w centrach handlowych w całym kraju.

To Ciebie szukamy!

Jeśli prowadzisz własne studio fotograficzne, to Ciebie właśnie szukamy. Wyślij swoje namiary na movember@kapitanswiatelko.pl i wspólnie z organizatorami kampanii w Polsce pomóż mężczyznom w całym kraju dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu i wczesnym wykrywaniu raka jąder i prostaty.

Zasady są bardzo proste - promujemy Twoją sesję wspólnie na fanpage'u Movember Polska i korzystając z lokalnych mediów. Wybierasz dzień lub dni, w których można brać w niej udział i zapraszasz swoich klientów i znajomych. Niektóre studia pozwalają na branie udziału w akcji przez cały listopad!
Zrealizowanych zdjęć nie drukujesz - zamieszczamy je wspólnie na Facebooku pozwalając ludziom oznaczać się na nich i udostępniać je znajomym. Dzięki temu więcej ludzi dowiaduje się o kampanii Movember i zdobywa wiedzę o męskich nowotworach.
My przekazujemy Ci wszystkie materiały dla Twoich klientów oraz puszkę, dzięki której możesz prowadzić zbiórkę. Na koniec akcji następuje przekazanie puszki, a zebrane w niej środki pomagają nam rozwijać Movember w Polsce kolejnego roku.

Mówiąc w skrócie

1. Zgłaszasz swoje studio fotograficzne kontaktując się przez movember@kapitanswiatelko.pl.
2. Otrzymujesz od nas movemberowe gadżety, akcesoria edukacyjne oraz puszkę na zbiórkę.
3. Ustalasz, kiedy można realizować u Ciebie movemberowe zdjęcia.
4. Każdego uczestnika sesji prosisz o dorzucenie się do puszki na badania. Jest to jedyna opłata od fotografowanych Wąsaczy i fanów Movember Polska.
5. Wspólnie promujemy Twoje sesje, aby odwiedziło Cię jak najwięcej osób.
6. Publikujemy Twoje zdjęcia, aby ludzie chwaląc się nimi, mogli pokazać znajomym, czym jest Movember!
7. Zebrane środki przekazujemy na rozwój akcji Movember w Polsce.


0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.