piątek, 28 października 2016

Przypominamy o badaniach

W tym roku Movember zagości w kilkunastu miastach w Polsce oraz w Twojej łazience. Jak? Za sprawą firmy Marco z Gliwic i ich wspólnego, z Fundacją Kapitan Światełko, pomysłu. W wielu miejscach w Polsce dostępne są w tym roku zawieszki łazienkowe, wykonane z tworzywa odpornego na wodę.
Panowie między 20 a 35 rokiem życia mogą dzięki nim łatwiej zapamiętać, że raz w miesiącu trzeba zrobić sobie samobadanie. Drugą stroną można wywiesić zawieszki w łazienkach dla Panów po 45 roku życia, by ci mieli w pamięci, że przynajmniej raz w roku trzeba zrealizować badania krwi pod kątem sprawdzenia poziomu PSA.
Takie zawieszki możecie dostać w swojej firmie, jeśli bierze ona udział w akcji Movember (jak to zrobić, można sprawdzić tutaj), a także na naszych Movemberowych Wyspach w centrach handlowych w całym kraju (harmonogram sprawdzisz tutaj).
Możecie je także otrzymać robiąc zamówienie w sklepie Plan Planeta, u swojego barbera, który bierze udział w akcji (zapytajcie go koniecznie!) albo wypożyczając auto w Future Car Transport.
Ta ostatnia firma to nasi sąsiedzi z Zabrza, którzy wspierają logistycznie kampanię Movember. Wypatrujcie na Śląsku Pana Adama, który również z dumą zapuszcza Wąs, wspierając badania dla mężczyzn w całym kraju.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.