niedziela, 9 października 2016

Zorganizuj Mo-party!

Zbierz swoich znajomy, kolegów z pracy, studentów na uczelni albo klientów Twojej restauracji czy klubu - wspólnie zrealizujcie Movemberową imprezę. Pomożemy Wam dostarczając movemberowe zawieszki oraz zośki, a Wy wesprzecie najbardziej stylową kampanię w Polsce.

Zawsze z klasą

Urok Movember polega na tym, że mężczyźni wspierający kampanię noszą na twarzach Wąsy. Główny temat imprezy już więc masz. Pamiętaj też, że Wąsy pasują tylko do kilku różny stylów ubioru - najlepiej więc zdecydować się na elegancką imprezę, na której wszyscy wspierać będą najbardziej stylową kampanię roku.

W biurze, na uczelni, w klubie

Jeśli organizujesz spotkanie po godzinach w biurze lub na uczelni, pamiętaj, żeby uzyskać odpowiednie zgody na tę imprezę. Skontaktuj się również z nami, abyśmy mogli dostarczyć Ci Movemberowe materiały i akcesoria. Chętnie także zobaczymy zdjęcia z Twojej imprezy czy spotkania.
Bez względu na to, czy podoba Ci się inicjatywa i chcesz zrobić Movemberowe spotkanie w miejscu, które lubisz, czy też jesteś właścicielem firmy lub klubu i chcesz zorganizować promowane przez kampanię Movember wydarzenie, napisz na adres: movember@kapitanswiatelko.pl i opisz swój pomysł.

Skontaktujemy się z Tobą, ustalimy, co możemy zrobić wspólnie i pomożemy Ci zorganizować Movemberową imprezę przez duże M i wielkie I.


0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.