wtorek, 1 listopada 2016

Gdzie zrobić badania w listopadzie

Oprócz badań, które realizujemy na naszej Wyspie można także skorzystać z przecenionych badań i bezpłatnych badań w różnych placówkach wspierających Movember w całym kraju.


Medicover:
Jeśli jesteś ubezpieczony w Medicover, zapisz się na wizytę u urologa w najbliższej placówce. Jeśli chciałbyś skorzystać z oferty Medicover w Twoim mieście możesz również zapisać się na komplet badań w przeglądzie Świadomy Mężczyzna pod tym linkiem.
Nie zapomnij skorzystać z kodu promocyjnego: Movember
Możesz także zapisać się na badanie USG jąder w centrach Medicover z 20% zniżką! Wejdź na stronę pod tym linkiem i skorzystaj z kodu USG11. Zyskaj pewność, że nic Ci nie dolega!

Affidea Polska
Badania pod kątem wczesnego wykrywania męskich nowotworów możesz także zrealizować w klinikach Affidea Polska. Odwiedź naszą Movemberową Wyspę by otrzymać vouchery uprawniające do zniżki na badania.
Affidea Poznań - Centrum Medyczne Jana Pawła II
Affidea Warszawa - Szpital Praski
Affidea Gdańsk - Szpital Marynarki Wojennej
Affidea Gdynia - ul. 10 Lutego 23
Affidea Legnica - ul. Murarska 2
Affidea Wrocław - Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. Tadeusza Marciniaka
Placówki te specjalizują się przede wszystkim w zaawansowanej diagnostyce, w tym w realizacji multiparametrycznego rezonansu magnetycznego (mpMRI). Więcej informacji o tym badaniu znajdziesz w tym artykule.
W sprawie zapisów kontaktuj się pod www.affidea.pl.

Warszawa
VeritaMed
VeritaMed to centrum medyczne położone w sercu Warszawy, przy ulicy Długiej 27. Dzięki zaangażowaniu całego personelu, w tym czterech urologów, w listopadzie czeka na mężczyzn pakiet badań realizowanych dla akcji Movember Polska.
Pakiet przeceniony o 42% obejmuje:
- konsultację urologiczną
- USG układu moczowego
- badanie poziomu stężenia PSA
Standardowa cena to 330zł, jednak w listopadzie cały pakiet dostępny jest za 190zł. Na badania można zapisać się pod tym linkiem do 30 listopada, natomiast wizytę można odbyć do 31 grudnia 2016. Zapisy realizowane są również telefonicznie: 22 873 80 08.
Badania Stężenia PSA przeprowadza się z niewielkiej próbki krwi - nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. Nie trzeba być na czczo. Pobranie krwi odbywa się po Konsultacji Urologicznej, w dniu wizyty (w dniu wizyty nie później niż o godzinie 19:30) lub w innym terminie. W przypadku niemożliwości pobrania krwi w dniu wizyty, zapraszamy Pacjentów do Ambulatorium VeritaMed codziennie od godz. 8:00 do 11:30. Wyniki badania PSA będą dostępne on-line na stronie Laboratorium Medyczne Diagnostyka.
Wszystkie informacje na temat zaangażowania VeritaMed można znaleźć na ich stronie internetowej.
VeritaMed
Warszawa, ul. Długa 27
www.veritamed.pl

Sosnowiec
Poliklinika Doktora Bessera
W listopadzie w ramach akcji Movember Poliklinika Doktora Bessera proponuje zniżki na pakiet, w skład którego wchodzi kompletna konsultacja urologiczna w wysokospecjalistycznym gabinecie oraz USG prostaty.
Pakiet w ramach akcji kosztuje 66zł.
Wizyty można umawiać telefonicznie pod numerem 32-29-45-177 lub 731-731-831.
Poliklinika Doktora Bessera mieści się w budynkach akademików przy ulicy Szucha 7a w Sosnowcu.
Więcej informacji na stronie: www.besser.pl

Łódź
Salve Medica - bezpłatnie

Salve Medica po raz trzeci już wspiera Movember Polska! Dzięki nim w Łodzi będzie możliwość realizacji bezpłatnych badań Prostaty. Za badania odpowiadać będzie lekarz specjalista Oskar Pietraszun.
Salve Medica zaangażowała się w akcję Movember w 2014 roku. Wspierają bezpłatnymi badaniami działania w Polsce także i teraz, wychodząc z ofertą przede wszystkim dla Panów po 45 roku życia, którzy są w grupie ryzyka nowotworów prostaty.
Przed wybraniem się na badanie skontaktuj się z przychodnią i umów termin. Zapytaj także, jak należy się przygotować do badania.
Więcej informacji znajdziesz na stronie Salve Medica.
Kontakt: 42 254 64 00Olmed
Cen­trum Medyczne OLMED zapra­sza wszyst­kich męż­czyzn do udziału w listo­pa­do­wej akcji Movember. Pakiet badań: PSA + USG jąder + kon­sul­ta­cja z leka­rzem uro­lo­giem w pro­mo­cyj­nej cenie: 140 zł!
Wię­cej infor­ma­cji i zapisy pod nume­rem 42 670 62 41.Bydgoszcz
ParisMed
W Bydgoszczy w akcji Movember bierze udział ParisMed. Placówka zatrdunia łącznie sześciu urologów.
Pakiet badań profilaktycznych dla mężczyzn MOVEMBER obowiązuje w ParisMed w dniach od 2 do 30 listopada 2016 roku i obejmuje:
- konsultację urologiczną
- badanie PSA (specyficzny antygen sterczowy)
- badanie USG układu moczowo-płciowego
Cena pakietu to 150 złotych.
Akcja obowiązuje dla wszystkich, którzy zarejestrują się na wizytę do dnia 30 listopada 2016r. Wizyty umawiane są na listopad i grudzień 2016 roku.

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej podając hasło „Pakiet Movember” pod nr 5252 06 004 w dni powszednie w godzinach 7.00-20.00. Zajrzyj również na stronę www.parismed.pl.Toruń
Przychodnia Nowak & Nowak

W Toruniu z badań można skorzystać dzięki zaangażowaniu lekarzy z przychodni Nowak & Nowak. Siłą napędową akcji jest lekarz urolog Grzegorz Nowak.
Przychodnia Nowak & Nowak z entuzjazmem przyłącza się do akcji Movember Polska. Przez cały listopad oferuje zniżki na wybrane badania z zakresu profilaktyki raka prostaty i jąder.
Zapraszamy Panów do 35 roku życia.
W ramach profilaktyki raka jąder oferujemy konsultację lekarza urologa wraz z badaniem USG jąder w promocyjnej cenie tj. 100 zł.
Zapraszamy Panów po 55 roku życia.
W ramach profilaktyki raka prostaty oferujemy badanie krwi – marker PSA - w promocyjnej cenie, tj. 15 zł.
"Walcz z rakiem wraz z Nowakiem” – z tym hasłem otrzymasz rabat.

Jeśli nie mieścisz się we wskazanych powyżej grupach wiekowych, a odczuwasz niepokojące dolegliwości urologiczne, również możesz liczyć na zniżki (PSA, konsultacja + badanie USG jąder).
 Na badania można się rejestrować:
- telefonicznie - 56 623 56 05
- bezpośrednio w Przychodni (ul. Filtrowa 29B, Toruń)
- on-line, wypełniając formularz na stronie internetowej (www.przychodnia.torun.pl)Poznań
Centrum Medyczne Jerzykowo
Drugiego grudnia w CM Jerzykowo będzie możliwość skorzystania z badań USG prostaty i jąder. Każde z tych badań kosztować będzie 60zł. Po wyjściu z gabinetu lekarza każdy mężczyzna będzie mógł - zupełnie za darmo - skorzystać z usług jednego z najsłynniejszych barberów w Polsce - Adama Szulca.
Golenie i strzyżenie odbywać się będzie do godziny 19, natomiast ze względu na ogromne zainteresowanie akcją w Jerzykowie i Poznaniu przedłużone są godziny pracy lekarzy. O terminy prosimy pytań telefonicznie: 532 073 471


10 komentarze:

 1. Witam, Proszę o wskazanie mi poradni urologicznej w Warszawie posiadającej kontrakt z NFZ, w której, oprócz konsultacji mógłbym jednocześnie (o ile będzie takie wskazanie medyczne) mieć wykonane USG jąder.
  Dziękuję,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najpierw powinieneś odwiedzić lekarza internistę (pierwszego kontaktu, lekarz rodzinny), który wypisze Ci skierowanie do specjalisty - urologa i wskaże Ci placówki, do których możesz się wybrać. Przy rejestracji upewnij się, że u lekarza w gabinecie jest aparat USG.

   Usuń
 2. A tak się gada że to badanie jest bezpłatne! Ja tego nie widzę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy do zakładki "Bezpłatne badania", gdzie znajduje się harmonogram spotkań z lekarzem urologiem. Od końca października z darmowych konsultacji i badań USG skorzystało już blisko 1000 mężczyzn w całym kraju. Link do harmonogramu bezpłatnych spotkań: http://www.movember.org.pl/2016/10/bezpatne-badania-movember-2016.html

   Powyższa lista to namiary na placówki, które wspierają Movember znacznymi zniżkami OPRÓCZ realizowanych w toku akcji bezpłatnych spotkań z urologami.

   Usuń
 3. Ja od kilku dni mam już skierowanie, na którym lekarz pierwszego kontaktu napisał "guz lewego jądra" (choć mam nadzieję, że tak nie jest) i dodał jeszcze "pilne!". Jestem z Radomia, ale nie ukrywam, że wolałbym wybrać się do urologa w Warszawie, jednak nie wiem, gdzie mogą mieć aparat USG. Tyle tam placówek zdrowia, że jak zacznę dzwonić i pytać, to mogę wtedy poczuć jakieś zniechęcenie przed wizytą, a wolałbym jednak to sfinalizować i mieć problem z głowy. Dodam, że nie wszędzie jest się łatwo dodzwonić. Może ktoś wie, gdzie w Warszawie są poradnie urologiczne z aparatem USG?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko nam wskazać jakąś konkretną placówkę w ramach NFZ - z naszego doświadczenia jednak wynika, że łatwiej Ci będzie znaleźć szybki termin w Radomiu, gdzie obłożenie lekarzy zwykle jest mniejsze. Najłatwiej będzie Ci znaleźć badanie prywatne, ale to niestety wiąże się z kosztem - czy w przychodni, w której otrzymałeś skierowanie nie wskazano Ci placówki, w której mógłbyś badanie zrobić ze skierowaniem od internisty? Może ich warto byłoby też zapytać, ew. zadzwonić do szpitala klinicznego w Twojej okolicy, gdzie jest oddział urologiczny.

   Usuń
 4. Kurcze, ale mogliby Państwo nie wprowadzać ludzi w w błąd twierdzeniem "bezpłatne". W tym kraju jest jeszcze grupa ludzi, którzy oglądają złotówkę z każdej strony - niczym prezes małego piłkarskiego klubu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy do zakładki "Bezpłatne badania", gdzie znajduje się harmonogram spotkań z lekarzem urologiem. Od końca października z darmowych konsultacji i badań USG skorzystało już blisko 1000 mężczyzn w całym kraju. Link do harmonogramu bezpłatnych spotkań: http://www.movember.org.pl/2016/10/bezpatne-badania-movember-2016.html

   Powyższa lista to namiary na placówki, które wspierają Movember znacznymi zniżkami OPRÓCZ realizowanych w toku akcji bezpłatnych spotkań z urologami.

   Usuń
 5. LINKI Z OFERTY MEDICOVERU NIE SA AKTYWNE... WIADOMO DLACZEGO?

  OdpowiedzUsuń

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.