poniedziałek, 14 listopada 2016

ZnanyLekarz.pl wspiera Movember Polska

W kampanię Movember Polska i pomoc w realizacji badań dla mężczyzn włącza się również serwis ZnanyLekarz.pl i zapuszcza wąsy.

Ogólnoświatowe statystyki mówią o 49.000 nowych przypadków raka jąder i 1.1 miliona – prostaty diagnozowanych rocznie. W Polsce rocznie umierają tysiące mężczyzn, dlatego tak ważne jest budowanie świadomości społecznej na temat znaczenia profilaktyki i leczenia męskiego zdrowia.

- Na znak poparcia idei Movember Polska zmieniliśmy wizerunek naszych lekarzy na stronie głównej portalu – zapuścili wąsy. Włączamy się również w zbiórkę funduszy na konto Fundacji, które zostaną wykorzystane na badania profilaktyczne w kierunku raka prostaty i jąder i mężczyzn. Zachęcamy również do udziału w konkursie – „Zapuść wąs i pokaż, że dbasz o męskie zdrowie” na naszym profilu ZnanyLekarz na Facebooku’u – mówi Iwona Dziedzic-Gawryś, PR Manager w serwisie ZnanyLekarz.pl.

W działania włączyły się także inne oddziały firmy DocPlanner – DocPlanner.it (Włochy) i Doctoralia (Hiszpania), które prowadzą lokalne działania budujące świadomość społeczną w kierunku badań profilaktycznych.

Na fanpageu ZnanyLekarz.pl rusza również konkurs dla Wąsaczy i fanów akcji Movember. Możesz włączyć się w niego pod tym linkiem.

ZnanyLekarz.pl to największy marketplace, który umożliwia znalezienie dobrego lekarza, umówienie się online na wizytę oraz dodanie lub przeczytanie opinii o danym specjaliście. Serwis należy do międzynarodowej grupy DocPlanner.com, która rozwija podobne serwisy już w 25 krajach. W ZnanyLekarz.pl znajduje się obecnie ponad 137 tys. profili lekarzy, a miesięcznie serwis odwiedza ponad 3,5 mln pacjentów. Wszystkie serwisy grupy DocPlanner odwiedza ponad 17 mln pacjentów miesięcznie, a łącznie w bazach - znajdują się informacje o 1,4 mln lekarzy.0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.