środa, 26 kwietnia 2017

Movember + Ogólnopolskie Spotkanie Kobiet

W sobotę, 13 maja w Hotelu Sound Garden w Warszawie odbędzie się Pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie Kobiet. Przez cały dzień poruszane będą tematy dotyczące zdrowia, urody i psychologii. Nie zabraknie atrakcyjnych konkursów i ciekawych debat, a na zakończenie wszystkich gości zaprosimy na koncert zespołu Horyzont. Całość wydarzenia poprowadzi dr n. med. Krzysztof Gojdź wybitny specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej oraz psycholog i dziennikarka telewizji WP - Małgorzata Ohme. Nikt nie będzie się nudził, a każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie. Współorganizatorem, a także wyłącznym patronem medialnym wydarzenia jest Grupa Wirtualna Polska.

Spotkanie... kobiet?
Zapytacie, co wspólnego z tematem ma Movember Polska? Jeśli uważnie czytacie naszego bloga, z pewnością natrafiliście na informację, że za blisko 80% przypadków wykrycia męskich nowotworów (jąder i prostaty) odpowiadają właśnie Panie!
To nasze partnerki, żony, narzeczone i dziewczyny najczęściej prowadzą nas do lekarza, jeśli zaobserwują, że z naszym zdrowiem intymnym jest coś nie w porządku.

Będziemy edukować panie!
Przez nasze Wyspy i stanowiska edukacyjne w różnych miastach w Polsce od 2014 roku przewinęły się tysiące osób. Większość z nich to mężczyźni dlatego też, wspólnie z organizatorami Pierwszego Ogólnopolskiego Spotkania Kobiet, podjęliśmy decyzję o tym, że mając możliwości spotkania się z blisko 1000 kobiet w jednym miejscu, warto nauczyć je, jak dbać o mężczyzn.
W ramach naszego stanowiska będzie można więc nauczyć się, jak rozpoznawać najwcześniejsze objawy nowotworów jąder i prostaty, a także przyjrzeć się modelom anatomicznym prezentującym nowotwory jąder.

Kochanie, Ty też się zbadaj!
Przez ostatnie trzy edycje kampanii Movember skupialiśmy się wyłącznie na badaniach mężczyzn. Zdecydowanie tak będzie również w tym roku, poza małym wyjątkiem. Na naszym stanowisku w Hotelu Sound Garden wszystkie panie będą miały możliwość wykonania podstawowych badań - poziomu cukru we krwi, ciśnienia krwi oraz wydolności oddechowej i zanieczyszczenia płuc. Te same badania będą również dostępne na naszych stanowiskach i Wyspach w trakcie innych wydarzeń i spotkań w 2017 roku. Mamy nadzieję, że zainspirowani przez kobiety, panowie również dadzą się namówić na podstawowe badania.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć pod tym linkiem.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.