środa, 26 kwietnia 2017

Stanowisko Movember na KWZH

Tuż po długim weekendzie majowym, od 5 do 7 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich znaleźć będzie można stanowisko Movember Polska. Przez trzy dni będziemy uczyć mężczyzn, jak się badać, aby nie dać się zaskoczyć nowotworom jąder.
To jednak nie wszystko - wspólnie z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA przygotowaliśmy niecodzienną ofertę dla osób odwiedzających teren targów. Panowie będą mogli skorzystać także z podstawowych badań poziomu cukru we krwi, ciśnienia krwi oraz zanieczyszczenia płuc.
Badania te na stałe wchodzą do oferty naszych movemberowych stanowisk. Dzięki nim staramy się przypominać mężczyznom, że nie tylko te aspekty zdrowia związane z nowotworami są ważne. Także regularne, ogólne badania profilaktyczne są istotne, by dbać o męskie zdrowie.
Badania USG dostępne będą znów w listopadzie, razem z podstawowymi badaniami wspomnianymi powyżej - znów dzięki Nationale-Nederlanden, które od trzech lat pozostaje największym partnerem kampanii Movember w Polsce.

Czemu znów wybieramy się do Poznania? Od 5 do 7 maja na terenie MTP odbywa się Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Co roku odwiedza ją ponad 25.000 osób, dzięki czemu mamy szanse dotrzeć do ogromnej grupy mężczyzn, którzy mieszkają i pracują poza dużymi ośrodkami miejskimi, które zwykle odwiedzamy w trakcie naszego road-show.
Udział w Wystawie i spotkanie z tysiącami mężczyzn umożliwiają nam Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Uprzedzając pytania:
Czy będą barberzy?
Nie, nie będzie barberów! Na KWZH realizujemy tylko badania i działania edukacyjne.

Czy będzie można przebadać się tak, jak w trakcie listopada?
Jak wspomnieliśmy, na KWZH będzie można zbadać poziom cukru we krwi, ciśnienie krwi oraz stopień zanieczyszczenia płuc i ogólną wydolność oddechową. Nie będziemy w trakcie tego wydarzenia realizować badań USG jąder.

Czy będzie można nauczyć się badać jądra?
Oczywiście! Z naszym nowym modelem anatomicznym jąder będzie można nauczyć się, jak prawidłowo badać jądra i na jakie symptomy zwracać uwagę.

Czy będziecie przez wszystkie trzy dni?
Tak! Od piątku do niedzieli, w godzinach otwarcia targów dla zwiedzających.

Czy na badania krwi trzeba przyjść na czczo?
Nie ma takiej konieczności. Jeśli będziesz chciał zbadać poziom cukru przed i po posiłku, możesz odwiedzić nas więcej niż raz.

Czy badania będą bezpłatne?
Jak zwykle na naszym stanowisku będzie znajdować się puszka - jeśli w ramach podziękowania za badania zechcesz dorzucić się do realizacji kampanii Movember Polska, będziemy zobowiązani.

Zdjęcie pochodzi ze strony www.mtp.pl

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.