czwartek, 25 maja 2017

Movember Polska już na Patronite

Jak zapewne zauważyłeś, w naszych materiałach zaczęły pojawiać się odnośniki do portalu Patronite.pl, dzięki któremu można wspierać kampanię Movember nie tylko w listopadzie. Zdecydowaliśmy się założyć konto na portalu by móc odwdzięczyć się wszystkim tym, dzięki którym kampania działa i rozwija się w Polsce.

TL;DR: Co roku zaangażowanie indywidualnych osób to około 14% naszego budżetu na całą kampanię. Wspieraj Movember Polska na Patronite.pl (klik!) i zgarnij bilety na mecze w ramach podziękowania!
Dzięki naszym wysiłkom, od 2015 roku kampania Movember Polska traktowana jest jako wspierająca cały ruch Movember na świecie. Otrzymaliśmy wiele pochwał od organizatorów Movember, w tym tych najważniejszych - z Australii i z Wielkiej Brytanii. Przekazano nam wiele wiedzy na temat tego, jak organizować kampanię w listopadzie, ale wiele rozwiązań wymyśliliśmy również sami. 
Dzięki wsparciu Twojemu i Twoich znajomych udało nam się w ubiegłym roku zrealizować pierwszą na świecie serię bezpłatnych badań USG jąder dla mężczyzn. Przebadaliśmy ponad 1300 osób wykrywając 16 przypadków raka jąder w różnym stadium zaawansowania. Według przekazanych nam informacji, wszyscy ci mężczyźni są już po zabiegach i niezbędnym leczeniu.

Dlaczego Patronite?
Przeglądając naszą stronę nie sposób pominąć naszych największych partnerów, którzy przekazują nam co roku środki finansowe, ale także swoje usługi i wsparcie, niezbędne do tego, by Movember mógł działać.
Nie możemy jednak pominąć Ciebie - to dzięki Tobie oraz wszystkim wspierającym nas mężczyznom i kobietom udało nam się stworzyć wiele wspaniałych wydarzeń i spotkań na terenie całego kraju.

W 2014, kiedy zaczynaliśmy, zebraliśmy do puszek 581,29zł, a cały Movember kosztował nieco ponad 2200zł. Zrealizowaliśmy wówczas, głównie siłami własnymi i wolontariuszy, spotkania na terenie całego kraju, kilka imprez dedykowanych Movemberowi i przede wszystkim - udało nam się nawiązać współpracę z IFMSA i ŚUM, by stworzyć pierwszą, podstawową bazę wiedzy. 
Twoje zaangażowanie w akcję stanowiło 26% całego naszego budżetu!

W 2015 roku zrealizowaliśmy kilkanaście spotkań na terenie całej Polski i rozmawialiśmy z ponad 30.000 mężczyzn na temat wczesnego wykrywania nowotworów jąder i prostaty. Zebraliśmy do puszek 4722,80zł, a przez portale internetowe i zbiórkę na konto kolejne 8481,43, a cały Movember kosztował 94813,43zł. 
Twoje zaangażowanie w akcję stanowiło 14% całego naszego budżetu!

W 2016 roku zrealizowaliśmy bezpłatne badania USG i spotkaliśmy się z 45.000 mężczyzn. Zebraliśmy 5127,83 do puszek i kolejne 14 126,79 przez portale i naszą stronę internetową. Cały Movember kosztował 137635,17.
Twoje zaangażowanie w akcję stanowiło 14% całego naszego budżetu!

Zostań naszym patronem!
Jak widzisz, bez Ciebie nie bylibyśmy w stanie zrealizować ponad jednej dziesiątej naszych działań, wydarzeń i pomysłów. To dzięki Twojemu zaangażowaniu, dzięki temu, że podajesz dalej nasze filmy i artykuły, powstaje co roku kilka eventów więcej, na których mamy okazję przekazać wiedzę kilku tysiącom mężczyzn. To kilku uratowanych facetów więcej!

#terazTY

Wejdź na Patronite.pl i zostań naszym Patronem. Bycie patronem ma swoje zalety - możesz na przykład dostać od nas paczkę - albo bilety na mecz wybranej drużyny!

Kliknij tutaj:

 Movember Polska na Patronite!

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.