sobota, 2 września 2017

Zadbaj o swojego psa i o swoje PSA


W ten weekend (2 i 3 września) na warszawskim Polu Mokotowskim ma miejsce niezwykła impreza dla czworonogów i ich właścicieli - Latające Psy! Oprócz spróbowania swoich sił w naginających zasady grawitacji konkurencjach nasi najlepsi przyjaciele mogą także skorzystać z bogatej oferty porad i sprawdzić wiele produktów.
Więcej o samej idei Latających Psów możesz przeczytać na oficjalnej stronie pod tym adresem.


Dla nas najważniejsze jest jednak stoisko firmy Bayer Polska, gdzie oprócz swojego psa, będziesz mógł zadbać także o swoje... PSA. O tym, dlaczego badania poziomu tego hormonu są ważne dla mężczyzn po 45 roku życia nie musimy przypominać stałym fanom akcji Movember, ale jeśli chcesz sobie przypomnieć niektóre podstawowe informacje, zajrzyj tutaj.

Będzie można tam znaleźć nie tylko nasze odświeżone na rok 2017 zawieszki łazienkowe przypominające o badaniach, ale także dzięki firmie Bayer i Fundacji Tam i z Powrotem odebrać voucher na bezpłatne badania antygenu PSA.

Firma Bayer Polska została również, obok Affidea Polska, partnerem merytorycznym kampanii Movember Polska 2017.

Zajrzyj tam w sobotę lub niedzielę między 9 a 17 - w okolicach największego stawu na Polu Mokotowskim, przy pubie Lolek.

Zdjęcie: www.latajacepsy.org

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.