sobota, 28 października 2017

2 XI 2017 - Badania w SkyTower, Wrocław

W ramach otwarcia Movember Polska zapraszamy mieszkańców Dolnego Śląska do Wrocławia. W budynku SkyTower gościć będziemy po raz drugi - ponownie też zaprosimy panów na badania USG jąder.
W ubiegłym roku w ciągu całej akcji przebadaliśmy blisko 1300 mężczyzn. Przypominamy, że aby móc skorzystać z badania USG wystarczy:
1. Zjawić się w budynku SkyTower w godzinach 09:30 - 13:00 lub 14:00 - 19:00.
2. Mieć między 18 a 35 lat.
3. Przy movemberowej wyspie wypełnić formularz zgody na badanie.

Badania realizowane będą w formule "zapłać, ile chcesz". Zebrane w ten sposób przez polskiego organizatora kampanii, Fundację Kapitan Światełko, środki przeznaczone zostaną na realizację kampanii Movember Polska i towarzyszących jej wydarzeń.

Przypominamy, że w przypadku nowotworów prostaty, podstawowym badaniem jest oznaczenie poziomu PSA we krwi. Badania te nie są realizowane w trakcie naszych spotkań.
Panów w wieku powyżej 35 lat zapraszamy do odebrania voucherów na 40% zniżki na multiparametryczny rezonans magnetyczny prostaty w placówkach Affidea Polska. 

Badanie USG jąder trwa około 5 minut. Dzięki niemu możemy określić, jaki jest "stan wyjściowy" naszych jąder i jeśli w późniejszym samobadaniu pojawią się jakieś zmiany, od razu zgłosić się z nimi do lekarza specjalisty. 
W trakcie wydarzenia będzie można również odebrać movemberowe zawieszki, które umieszczone w szafie czy łazience, przypominać będą o tym, by regularnie się badać.

Uprzejmie przypominamy, że w ramach wydarzenia nie prowadzimy konsultacji lekarskich. Nie prowadzimy także wcześniejszych zapisów na badania. Zachęcamy do odwiedzania SkyTower nie później niż na godzinę przed zaplanowanym zakończeniem badań.

SkyTower
Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 95
2 XI 2017, czwartek
Badania: 09:30 - 13:00 oraz 14:00 - 19:00
0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.