poniedziałek, 30 października 2017

26 XI 2017 - Badania w CH Batory, Gdynia

Trójmiasto od lat wspiera akcję Movember, nie może go więc zabraknąć w naszym harmonogramie. W 2015 roku odwiedziliśmy Gdańsk, w 2016 - Sopot. W tym roku pora na Gdynię, gdzie 26 XI spotkamy się w CH Batory.
Oprócz spotkania z naszymi edukatorami, którzy wyjaśnią jak i kiedy należy się badać oraz z barberami, którzy zadbają o movemberowy zarost, będzie można także skorzystać z badań USG jąder.

W ubiegłym roku w ciągu całej akcji przebadaliśmy blisko 1300 mężczyzn. Przypominamy, że aby móc skorzystać z badania USG wystarczy:
1. Zjawić się w CH Batory w godzinach 11:30 - 15:00 lub 16:00 - 19:00.
2. Mieć między 18 a 35 lat.
3. Przy movemberowej wyspie wypełnić formularz zgody na badanie.

Badania realizowane będą w formule "zapłać, ile chcesz". Zebrane w ten sposób przez polskiego organizatora kampanii, Fundację Kapitan Światełko, środki przeznaczone zostaną na realizację kampanii Movember Polska i towarzyszących jej wydarzeń.

Przypominamy, że w przypadku nowotworów prostaty, podstawowym badaniem jest oznaczenie poziomu PSA we krwi. Badania te nie są realizowane w trakcie naszych spotkań.
Panów w wieku powyżej 35 lat zapraszamy do odebrania voucherów na multiparametryczny rezonans magnetyczny prostaty w placówkach Affidea Polska w znacznie obniżonej cenie.

Badanie USG jąder trwa około 5 minut. Dzięki niemu możemy określić, jaki jest "stan wyjściowy" naszych jąder i jeśli w późniejszym samobadaniu pojawią się jakieś zmiany, od razu zgłosić się z nimi do lekarza specjalisty. 
W trakcie wydarzenia będzie można również odebrać movemberowe zawieszki, które umieszczone w szafie czy łazience, przypominać będą o tym, by regularnie się badać.

Uprzejmie przypominamy, że w ramach wydarzenia nie prowadzimy konsultacji lekarskich. Nie prowadzimy także wcześniejszych zapisów na badania. Zachęcamy do odwiedzania Centrum Handlowego Batory nie później niż na godzinę przed zaplanowanym zakończeniem badań.

CH Batory
Gdynia, 10 Lutego 
26 XI 2017, niedziela
Badania: 11:30 - 15:00 oraz 16:00 - 19:00
0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.