sobota, 28 października 2017

4 XI 2017 - Badania w Galerii Sfera, Bielsko-Biała


Chociaż słynni Wąsacze pochodzą z tej okolicy (pozdrawiamy pana Adama), w Beskidzie Śląskim akcja Movember Polska jeszcze nie gościła. Wspólnie z Galerią Sfera postanowiliśmy to zmienić i dlatego proponujemy Wam wizytę w Bielsku-Białej 4 XI i wzięcie udziału w Męskim Weekendzie.

Oprócz atrakcji i warsztatów zaprosimy panów również na badania USG jąder.
W ubiegłym roku w ciągu całej akcji przebadaliśmy blisko 1300 mężczyzn. Przypominamy, że aby móc skorzystać z badania USG wystarczy:
1. Zjawić się w Galerii Sfera w godzinach 09:30 - 14:00 lub 15:00 - 20:00.
2. Mieć między 18 a 35 lat.
3. Przy movemberowej wyspie wypełnić formularz zgody na badanie.

Badania realizowane będą w formule "zapłać, ile chcesz". Zebrane w ten sposób przez polskiego organizatora kampanii, Fundację Kapitan Światełko, środki przeznaczone zostaną na realizację kampanii Movember Polska i towarzyszących jej wydarzeń.

Przypominamy, że w przypadku nowotworów prostaty, podstawowym badaniem jest oznaczenie poziomu PSA we krwi. Badania te nie są realizowane w trakcie naszych spotkań.
Panów w wieku powyżej 35 lat zapraszamy do odebrania voucherów na 40% zniżki na multiparametryczny rezonans magnetyczny prostaty w placówkach Affidea Polska. 

Badanie USG jąder trwa około 5 minut. Dzięki niemu możemy określić, jaki jest "stan wyjściowy" naszych jąder i jeśli w późniejszym samobadaniu pojawią się jakieś zmiany, od razu zgłosić się z nimi do lekarza specjalisty. 
W trakcie wydarzenia będzie można również odebrać movemberowe zawieszki, które umieszczone w szafie czy łazience, przypominać będą o tym, by regularnie się badać.

Uprzejmie przypominamy, że w ramach wydarzenia nie prowadzimy konsultacji lekarskich. Nie prowadzimy także wcześniejszych zapisów na badania. Zachęcamy do odwiedzania Galerii Sfera nie później niż na godzinę przed zaplanowanym zakończeniem badań.

Galeria Sfera
Bielsko-Biała, ul. Mostowa 5
4 XI 2017, sobota
Badania: 09:30 - 14:00 oraz 15:00 - 20:00
0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.