poniedziałek, 30 października 2017

Biegaj dla Movember razem z CITY TRAIL

W 2015 roku w Katowicach, we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym zorganizowaliśmy "Bieg dla jaj". Aby przebiec 10km głównymi ulicami stolicy Górnego Śląska zjechali się zawodnicy z całej Polski, a dzięki ich zaangażowaniu nie tylko mieszkańcy miasta, ale także media zwróciły uwagę na kampanię Movember w Polsce i związaną z nią walkę z męskimi nowotworami.
W ubiegłym roku wiele osób pytało nas, czy znów będziemy biegać dla Movember... dlatego w edycji 2017 łączymy siły z serią biegów CITY TRAIL w całej Polsce!
Zmagając się z jesienną aurą wystartować można między innymi w miastach, gdzie odbywać się będą spotkania z naszymi lekarzami:Wrocław: Spotkanie Movember 02 XI, bieg CITY TRAIL 05 XI

Lublin: Bieg CITY TRAIL 11 XI, spotkanie Movember 12 XI

Poznań: Bieg CITY TRAIL 18 XI, spotkanie Movember 19 XI

Warszawa: Bieg CITY TRAIL 12 XI, spotkanie Movember 22 XI

Łódź: Bieg CITY TRAIL 05 XI, spotkanie Movember 24 XI

Gdynia: Bieg CITY TRAIL i spotkanie Movember - 26 XI

Katowice: spotkanie Movember 28 i 29 XI, bieg CITY TRAIL 04 XI oraz 03 XIIW trakcie biegów CITY TRAIL będzie można otrzymać movemberowe zawieszki tłumaczące w jaki sposób i kiedy mężczyźni powinni się badać. Na wydarzeniach organizowanych w ramach kampanii Movember będzie można także dowiedzieć się, w jaki sposób można dołączyć do biegów w ramach serii CITY TRAIL.
Ta niezwykła kooperacja pomoże akcji Movember dotrzeć do ludzi aktywnych, którzy chcą dbać o swoje zdrowie ale nie koniecznie mają świadomość tego, jak ważne jest dbanie nie tylko o aktywny tryb życia, ale także o profilaktykę męskich nowotworów.
Więcej informacji oraz możliwość zarejestrowania się na biegi CITY TRAIL znajdziesz na oficjalnej stronie CITY TRAIL:


Biegając możesz wspierać również organizację kampanii Movember Polska przez Fundację Kapitan Światełko która tworzy serię badań USG dla mężczyzn w całym kraju. Zarejestruj się na WayMore - więcej o tym portalu przeczytasz pod tym linkiem.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.