poniedziałek, 16 października 2017

Wspieraj Movember na WayMore!

W 2003 roku Travis Garone i Luke Slattery rozmawiali, w barze w Melbourne w Australii, na temat przywrócenia do życia Wąsów jako trendu w modzie. W kolejnych dniach rozesłali zaproszenia mailowe do znajomych i wkrótce Wąsy pojawiły się na twarzach 30 mężczyzn, którzy zapuszczali je przez cały listopad. Zainspirowani przez mamę znajomego, wąsacze pobrali 10 dolarów od każdego z uczestników „maratonu zapuszczania” i przekazali te środki na fundację zajmującą się rakiem prostaty.

Tak właśnie w 2003 roku narodził się Movember. 
Tradycja wykorzystywania Wąsów nie tylko do szerzenia wiedzy na temat męskich nowotworów, prowokowania do dyskusji na temat zdrowia, ale także do fundraisingu jest kluczowym elementem akcji - przecież stąd bierze się jej nazwa!

WayMore - zapuść Wąsa dla jaj!
W tym roku także i Ty możesz włączyć się w Movember i zapuszczać Wąs przez cały listopad, prezentując światu swój movemberowy zarost.


zarejestruj się w wyzwaniu Movember Polska 2017 i udostępniaj profil swoim znajomym. Przez cały listopad dodawaj swoje zdjęcia z zapuszczania Wąsów i weź udział w wyzwaniach wspólnie z ambasadorami z PGNiG Superligi śledząc fanpage Movember Polska na Facebooku!

Instrukcje WayMore znajdziesz tutaj:

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.