wtorek, 14 listopada 2017

Masz więcej niż 45 lat? Zrób sobie test PSA!

Dzięki współpracy z Diagnosis S.A. możemy zaproponować panom testy badające poziom PSA zarówno w wybranych aptekach na terenie całego kraju, jak i na wybranych wydarzeniach organizowanych w ramach kampanii Movember.

Test DiagoPSA wskazuje, czy poziom antygenu prostaty nie jest podwyższony w krwi. Stosuje się go podobnie jak testy glukozy, do jednorazowego oznaczenia poziomu PSA.
Test nie wskazuje dokładnej wartości, a jedynie informuje, czy poziom PSA jest podwyższony w stosunku do przyjętych norm. Dokładność testu wynosi ponad 98%.

Dla mężczyzn powyżej 45 roku życia badanie PSA jest podstawowym badaniem z krwi, jakie należy wykonywać co roku pod kątem wykrywania nowotworów prostaty. Podwyższony wynik PSA informuje o rozroście prostaty lub nowotworze i należy go skonsultować możliwie najszybciej z lekarzem urologiem.

Testy DiagoPSA będzie można sprawdzić na wydarzeniach w Poznaniu (19 XI) oraz w Warszawie (22 XI) na Wyspie Movember Polska (sprawdź harmonogram).
Testy te można także kupić w wybranych aptekach na terenie całego kraju oraz, w promocyjnej cenie z okazji akcji Movember Polska, na stronie Admed24.pl do końca grudnia 2017.

Wszystkie informacje na temat testu DiagoPSA można znaleźć na stronie firmy Diagnosis.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.