piątek, 17 listopada 2017

Movemberowy pakiet dla Warszawy na Patronite.pl

Dzięki współpracy z VeritaMed oraz zaangażowaniu szczypiornistów z KPR Legionowo przygotowaliśmy na portalu Patronite.pl specjalny, limitowany pakiet dla mieszkańców Warszawy i okolicy.
Wybierając subskrypcję na Patronite.pl dla Movember Polska na co najmniej trzy miesiące za kwotę 39zł, oprócz satysfakcji ze wsparcia najbardziej stylowej kampanii roku otrzymujesz dwa bardzo ważne bonus.

Bilety na mecz
Pierwszym z nich są podwójne zaproszenia na dowolny mecz odbywający się na hali KPR Legionowo do wykorzystania w terminie do końca lutego. Nawet, jeśli piłka ręczna nie jest Twoją największą pasją, podwójne zaproszenie to dobra okazja, by wkręcić się w ten sport i zobaczyć, jak wygląda mecz na żywo i w kolorze.
Zawodnicy ze wszystkich drużyn PGNiG Superligi są ambasadorami kampanii Movember 2017 - szczypiorniści KPR Legionowo również.


Pakiet badań w VeritaMed
Drugim z nich jest przygotowany przez VeritaMed pakiet badań obejmujący USG układu moczowego, badanie stężenia PSA oraz konsultację urologiczną. Przychodnia VeritaMed wspiera kampanię Movember Polska od 2016 roku. Mieści się w Warszawie przy ul. Długiej 27.


Wszystkie informacje dotyczące odbioru biletów oraz pakietu do przychodni VeritaMed otrzymasz drogą mailową po wybraniu subskrypcji. Spiesz się! Dostępnych jest tylko pięć wyjątkowych pakietów.


0 komentarze:

Publikowanie komentarza

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.