środa, 17 października 2018

Zgłoś swoją placówkę medyczną do akcji Movember!

Twoja przychodnia chciałaby się włączyć w akcję Movember? Zapraszamy!
Co roku w akcję Movember Polska włączają się przychodnie w całym kraju. Dzięki nim badają się setki mężczyzn w miastach, w których nie prowadzimy naszych wydarzeń oraz tych, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w eventach Movember Polska.

Jeśli chcesz zgłosić swoją placówkę, kliknij w poniższy link i wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilkunastu godzin, aby potwierdzić wszystkie dane oraz umieszczenie Twojej placówki na stronie z informacjami.


Ponieważ formularz umożliwia przesłanie logotypów i zdjęć placówek tylko dla zalogowanych użytkowników na kontach Google nie korzystamy z opcji Google Drive. Wyślij nam swój logotyp po wypełnieniu formularza na podany w nim adres mailowy.

4 komentarze:

 1. A ma Pan kontakt lub wiedzę jak to wygląda w Poznaniu .Są zapisy ,czy porostu z marszu się wchodzi i czeka w kolejce .
  Dziękuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na żadnym z wydarzeń z bezpłatnymi badaniami organizowanymi przez Movember Polska nie ma zapisów - zwykle jednak nie czeka się więcej niż kilkanaście minut.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. W Szczecinie w tym roku organizowane jest wydarzenie pod nazwą "Bieg z Wąsem" - prosimy sprawdzać również nasz fanpage. Jeśli jakiegoś miasta nie ma w głównym harmonogramie, należy go szukać w zakładce "Gdzie się badać". Zdarza się również, że w danym mieście nie jesteśmy w stanie znaleźć placówek i firm, które chciałyby zostać partnerami badań i wówczas takowe nie są organizowane.

   Usuń

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.