czwartek, 19 września 2019

Ambasadorzy Movember Polska 2019


Dbanie o swoje zdrowie dla wielu mężczyzn wciąż jest tematem, nie wiedzieć czemu, wstydliwym. Bo mężczyzna powinien zacisnąć zęby, zatrzymać łzy i "być twardym". Tylko jaki sens jest być twardym, gdy ma się jajko na twardo? Albo gdy prostata jest tak twarda, że uniemożliwia normalne funkcjonowanie?

Być facetem odpowiedzialnym, to według naszych ambasadorów, zrobić coś czasem dla jaj. I nie ma się czego wstydzić, warto sprowokować kolegów i znajomych do tego, żeby też pokazali, że mają jaja i spojrzeli lekarzowi w oczy. Bo lekarzy, tak samo, jak nowotworów, nie ma się coś bać. Trochę nas pobadają i powiedzą, że wszystko jest okej. A kiedy nie jest - bez paniki, każdy nowotwór odpowiednio wcześnie wykryty możliwy do wyleczenia.

Cyber Marian i Michał Pałubski są tego najlepszym przykładem. Pierwszy zmagał się z chłoniakiem. Michał w tym roku rozłożył na łopatki raka jądra. Razem z nimi zaprosiliśmy też innych jajcarzy - Mateusza Jędrasia i Dandrisa z 4FUN.tv, Juana Zumetę, brązowego medalistę tegorocznych mistrzostw świata w streetliftingu oraz oczywiście Michała Bańkę - z kanału Baniak Baniaka.

Każdy piękny, silny, zwinny - chociaż każdy z nich jest inny.

Łączy ich to, że dali się namówić na to, żeby pokazać światu nasze bokserki i skarpetki. Na bokserkach zaprojektowanych specjalnie dla Movember Polska przez Cupsell.pl nadrukowana jest instrukcja samobadania. Skarpetki od Takapara są "kropką nad i" jeśli chodzi o styl dla odpowiedzialnego faceta. Do tego wszystkiego oczywiście nie mogło zabraknąć kultowych klapek Kubota!

Wszystkie te "faszyn aksesoris" dostępne są w sklepach naszych partnerów, a ich zakup wspiera kampanię Movember Polska. 
Panowie, chłopaki, przyjaciele, dbajcie o siebie. Zróbcie to dla jaj!

W sklepie Kubota to właśnie model Premium wspiera naszą kampanię. Kup je do 16 XII włącznie, żeby dorzucić się do naszych badań.

9 komentarze:

 1. Dobrzy partnerzy akcji :DDD ekstra sesja!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super sprawa chłopaki! Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaja w życiu są najważniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy dobrze rozumiem ze w Krkaowie nie ma akcji i nie mozna z takich badan w listopadzie skorzystac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź nasz harmonogram - w Krakowie byliśmy aż dwa dni i zbadaliśmy blisko 300 osób!

   Usuń
 5. W firmie, w której pracuję były panie fotografki i robiły zdjęcia z tym wąsem również kobietom. Jakaś paranoja z tym movember.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paranoją jest to, że rak jądra jest w 98% przypadków wyleczalny, a mamy w Polsce 13% śmiertelność, bo panowie nadal zgłaszają się do lekarza zbyt późno!

   Usuń

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.