Badania dla pracowników

Zdrowie pracowników
Wszyscy lubią firmy, w których jest bezpłatna opieka medyczna oraz karty na basen czy siłownię. Fajnie, jeśli odbywają się też imprezy integracyjne, wspólne wypady na miasto czy za miasto, a wszystko to odbywa się w miłej atmosferze.
A gdybyśmy powiedzieli Ci, że możesz połączyć przyjemne z pożytecznym?
Od początku akcji Movember Polska pomagamy w tworzeniu wewnętrznych eventów, dzięki którym Twoi pracownicy włączają się do akcji Movember. Dzięki nim mogą dowiedzieć się czegoś o swoim zdrowiu i oswoić lęk przed chorobami nowotworowymi poprzez naukę podstaw profilaktyki.

Pobierz Movemberowy pakiet
Chcesz wydrukować dla kolegów w pracy informacje na temat akcji? Wiemy, wiemy - pytaliście nas o to przez ostatnie lata. Oto więc link - TEN LINK - pod którym możecie pobrać komplet informacji w języku polskim i angielskim, aby móc nawet na zwykłej biurowej drukarce przygotować nieco wąsatej propagandy.

My dla Was, Wy dla Nas
W kilkunastu biurach w Polsce zorganizowaliśmy akcje rozpoczynające Movember oraz takie, które pomagały budować zaangażowanie pracowników.
Od 2016 roku realizujemy również badania USG dla męskiej części załogi. W tym roku dla panów powyżej 45 roku życia realizujemy także testy PSA.
Dzięki temu Twój zespół może skorzystać z badań nie ruszając się na dłużej niż 5 minut ze stanowiska pracy.
Takie wydarzenia zostały zrealizowane m.in. dla Nationale-Nederlanden, Cisco, Dell, Marco, GE czy Stanley Black&Decker.

Dzięki Twoim pracownikom tworzymy także wewnętrzne konkursy pozwalające na integrację zespołu wokół ciekawej i zabawnej inicjatywy. Twoi pracownicy wracają do domów przez cały listopad mając na twarzach nie tylko Wąs, ale i uśmiech, ponieważ cały Movember to dobra zabawa i pozytywny przekaz związany z męskim zdrowiem.
Wąsaci handlowcy udowadniają Twoim partnerom, że dbałość o zdrowie w Twojej firmie to nie żart, ale sprawa, o którą naprawdę dbacie.

Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się z nami pod mailem movember@kapitanswiatelko.pl i ustalmy termin, w którym moglibyśmy rozpocząć wspólnie działania.
Nie jesteś szefem? Nie ma sprawy - napisz do nas, umów spotkanie, chętnie wyjaśnimy Twojemu pracodawcy (dyrektorowi HR lub CSR), jakie pozytywne zmiany niesie ze sobą Movember. To nie tylko najbardziej stylowa akcja w roku, ale i badania USG, których nikt dotąd nie organizował w Polsce na taką skalę.

3 komentarze:

 1. Super akcja, bardzo mi się to podoba:) Dobra firma to innowacyjna i dbająca o swoich pracowników

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda! Dlatego tak cieszy nas duża ilość firm, które korzystają z naszych badań. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i umawiania terminów na akcje dla pracowników :)

   Usuń
  2. Trudno się z tym nie zgodzić, świetna sprawa:)

   Usuń

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.