Cel akcji

Movember to międzynarodowy ruch, którego celem jest podnoszenie świadomości mężczyzn w zakresie profilaktyki raka jąder i prostaty. Chcemy nauczyć facetów, jak badać się samemu i kiedy zgłosić się do lekarza - wcześnie zdiagnozowany rak jądra ma wyleczalność na poziomie 99%. 
Ponieważ mężczyźni nie są chętni do rozmawiania o swoich problemach natury intymnej spotykamy się z nimi w kameralnym otoczeniu męskich enklaw, jakimi są barbershopy, by zachęcać do nauki samobadania.

Zbiórka na książkę

Celem akcji Movember Polska 2015 jest przede wszystkim edukacja. Dlatego też prowadzimy zbiórkę pieniędzy (zarejestrowaną pod numerem 2015/2848/OR), która pomoże nam sfinansować koszty prowadzenia akcji, druku materiałów, broszur i plakatów.
Chcemy także wydać książkę z obrazkami dla ojców i synów w każdym wieku, którą będą mogli przeczytać wspólnie i dowiedzieć się z niej, jak na różnych etapach swojego życia dbać o swoje zdrowie intymne i profilaktykę męskich nowotworów.
Możesz nam pomóc realizować nasze cele dorzucając się do skarbonek, jakie znajdziesz w barbershopach na terenie całego kraju, lub też realizując przelew na nasze konto:


Raiffeisen Polbank:
79 1750 0012 0000 0000 2318 1584

wpisując w tytule przelewu Movember.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.