Zapuść Wąs

Movember to akcja, która narodziła się wiele lat temu bardzo daleko. A mówiąc konkretniej: w 2003 roku w Australii. Dwóch przyjaciół: Travis Garone i Luke Slattery postanowiło przywrócić światu Wąs. Zebrali kolegów i wspólnie przez miesiąc zapuszczali zarost pod nosem. Szybko zorientowali się, że Wąs jest doskonałym narzędziem do rozpoczynania wszelkiej dyskusji. Postanowili więc wykorzystać go do prowokowania swoich znajomych do rozmów o profilaktyce męskich nowotworów. Tak oto narodził się Movember.

Nowa stylówa - na jeden miesiąc
Zmień coś na swojej twarzy na ten jeden miesiąc i zapuść Wąs w listopadzie. Zyskasz przede wszystkim ogromną uwagę, którą możesz wykorzystać, by porozmawiać ze swoimi kolegami i braćmi na temat profilaktyki męskich nowotworów. Rak to temat, którym niejednokrotnie się straszy - wyjdźmy więc na przeciw tworząc własne historie.
Badania profilaktyczne męskich nowotworów są proste i może zrobić je każdy. Aby jednak każdy mógł się o tym dowiedzieć, potrzebne jest rozmawianie o akcji Movember - dlatego właśnie zapuszczamy Wąsy i stajemy się jej żywymi sztandarami.

Bądź elegancki
Wybierz się do galerii handlowej biorącej udział w akcji w Twoim mieście. Nie tylko zadbasz o swój styl, szyk i nienaganną prezencję rosnącego Wąsa, będziesz miał okazję porozmawiać z lekarzami i edukatorami, zrealizować bezpłątne badania, a także wesprzesz akcję Movember dorzucając się do oznakowanych puszek w każdym z nich.
Przejrzyj harmonogram akcji - dowiesz się, kiedy będziemy odwiedzać Twoją okolicę, abyś mógł zajrzeć i porozmawiać z naszymi ambasadorami. Dowiesz się wszystkiego nie tylko o akcji, ale i profilaktyce.

Porzuć brodę
Na czas Movember pozbądź się brody i wzleć ponad trendy - Twój Wąs będzie dla Ciebie powodem do dumy przez cały listopad. Dzięki niemu zdobędziesz posłuch wśród innych mężczyzn, podkreślając swoją determinację, odpowiedzialność za swoje zdrowie oraz odwagę - również w kwestiach związanych ze zdrowiem i profilaktyką. Twój Wąs to sztandar. Włącz się w Movember Polska.

6 komentarze:

 1. a czemuż to nie ma Polski na liście krajów na movember.com?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to z tego względu, że nasza akcja uważana jest jeszcze za zbyt małą... Cały czas pracujemy w porozumieniu z europejską i międzynarodową centralą, aby Movember w Polce był tak znany i rozpoznawalny jak w innych krajach na świecie!

   Usuń
 2. super sprawa, piszę się! tylko ten wąs.. ale dla słusznej sprawy!

  OdpowiedzUsuń
 3. pisze się...zaczynamy działać zespołowo..

  OdpowiedzUsuń

Od gentlemanów dla gentlemanów - każdy komentarz mile widziany.